Aanbod

Terug naar overzicht

Bürstner Elegance 726 I Enkele bedden luxe comple

Verkoopprijs€ 54.850,- (marge)
Bouwjaar 2011
Kilometerstand 118.957 km
Conditie Gebruikt
Automerk Fiat
Transmissie Automaat
Vermogen 160 pk
Datum 1e toelating 11-05-2011
Brandstof Diesel
Leeggewicht 3.205 kg
Max. toelaatbaar gewicht 3.500 kg
Aantal slaapplaatsen 4
Lengte 760 cm
Breedte 232 cm
Hoogte 290 cm
Stahoogte 192 cm
Type Integraal
Wanden Glad
Kleur wanden Bruin
Euro klasse 4
Meer specificaties
Inruilvoorstel
Mail ons

Omschrijving

Liefhebbers van reizen en kamperen maken met deze bijzonder royale integraal-camper uit het jaar 2011 een uitstekende keus. Door het serviceluik zijn uw kampeerspullen ook van buitenaf makkelijk bereikbaar.

De Fiat-onderbouw wordt aangedreven door een goede dieselmotor met automatische versnelling. De Fiat is ondermeer uitgerust met draaibare stoelen, cruise control, een achteruitrijcamera, een navigatiesysteem, cabineverduistering en stuurbekrachtiging.

De camper is voorzien van een handige L-zit voor een sfeervol samenzijn. Centraal in de camper bevindt zich de middenkeuken, uitgerust met een spoelbak, kraan en 3-pits kooktoestel. Er is een 10 liter boiler aanwezig, die u van warm water voorziet. De ingebouwde koelkast (150 liter) met vriesvak is uitgevoerd in een extra grote XL uitvoering.

Er wordt veel ruimte bespaard door het gebruik van het tweepersoons hefbed boven de zitgroep. De aparte bedden waarmee de camper is uitgerust bieden een ruime slaapplek aan 2 personen. Aan slaapcomfort zal het u in deze camper, die is voorzien van lattenbodems en traagschuimmatrassen, zeker niet ontbreken. In de badkamer kunt u zich heerlijk opfrissen bij de wastafel. Verder is er ook een cassettetoilet ingebouwd. Er is bovendien een doucheruimte in de camper, zodat u van uw eigen douche gebruik kunt maken.

De prima isolatie waar deze camper van is voorzien, waarbij de ringverwarming zorgt dat als het buiten koud is, het in de camper toch lekker warm is zodat er ook in de winter mee kan worden gekampeerd.

Deze camper heeft een televisie en een ingebouwde audio-installatie, zodat u ook tijdens uw vakantie lekker naar muziek kunt luisteren of tv kunt kijken. U kunt op vakantie ook de Nederlandse televisieprogramma's ontvangen, de camper is uitgerust met een vaste schotelantenne en decoder. U bent beschermd tegen zon en regen door de snel uit te draaien Thüle cassetteluifel die aan de camper is bevestigd. De gemonteerde zonnepanelen (80 Wh) geven niet alleen een financieel voordeel, maar leveren ook een positieve bijdrage aan het milieu. Afsluitend worden nog de accessoires genoemd die het kamperen veraangenamen. Denk hierbij aan de vaste afvalwatertank, de indirecte verlichting, de leeslampjes, de antennevoorbereiding, de televisiebeugel en de buitenlamp.

Neemt u contact op voor het maken van een afspraak of bezoek onze showroom. Wij staan u graag te woord.

CCR Lemmer, uw Laika en Etrusco dealer waar persoonlijk contact en uitstekende service voorop staat.

Bij CCR Lemmer heeft het aanbod van nieuwe en gebruikte Laika en etrusco campers en kunt u tevens terecht voor het huren van Laika campers. Wij hebben nieuwe Laika campers in de verhuur.

Tevens beschikken wij regelmatig over een wisselende voorraad van jong gebruite (inruil)campers van de merken:
Laika, Hymer, Adria, Burstner, Carthago Dethleffs, Knaus, Mobilvetta, Weinsberg possl etc.

Bij de levering van onze campers bieden wij uitleg van de camper, zodat u voorbereid de weg op gaat.

Heeft u interesse in deze camper of wilt u meer weten? Neem dan contact met ons op, wij helpen u graag verder.


Deze advertentie en de inhoud ervan zijn met de grootste mogelijke zorg samengestelt.Het is echter mogelijk dat de in de gehanteerde advertentietekst bepaalde opties en/of accesoires zijn vermeld die niet op deze specifieke kampeerauto of caravan aanwezig zijn. Er kunnen derhalve geen rechten worden ontleend CCR Lemmer kan nooit aansprakelijk worden gesteld voor de inhoud en volledigheid van de verstrekte informatie.Kilometerstand is afgelezen van de kilometerteller en het rijklaar gewicht is afgelezen van het kentekenbewijs !

Accessoires

    Exterieur/Interieur

  • Bagageruimte
  • Buitenlamp
  • Combicassettes
  • Dakluik
  • Dakluik groot
  • Garage
  • Huishoudaccu
  • Indirecte verlichting
  • Leer
  • Leeslampjes
  • Luifel
  • Verduistering cabine
  • vlakke vloer
  • Voortent

    Keuken

  • Afzuigkap
  • Boiler
  • Gascomfoor
  • Koelkast
  • Oven
  • Vriesvak

    Onderstel/cabine

  • Achteruitrijcamera
  • Airbag(s)
  • Audioinstallatie
  • Climate control
  • Cruisecontrol
  • Elektr. bedienbare ramen
  • Elektr. bedienbare spiegels
  • Lichtmetalen velgen
  • Navigatie
  • Startonderbreker
  • Stoel(en) draaibaar
  • Stuurbekrachtiging
  • Verwarmde buitenspiegels

    Radio/TV

  • Antenne-voorbereiding
  • Decoder
  • Schotel
  • Televisie
  • Televisiebeugel

    Sanitair

  • Afvalwatertank (vast)
  • Cassettetoilet
  • Douche
  • Schoonwatertank (vast)
  • Toilet/Wasruimte

    Slaapcomfort

  • Lattenbodem
  • Matras traagschuim

    Techniek en veiligheid

  • Lader
  • optie 4000kg mogelijk
  • Reservewiel
  • Rookmelder
  • Serviceluik
  • Zonnepaneel

    Verwarming

  • Ringverwarming
  • Winterisolatie

Indelingen

    Bed

  • 2 aparte bedden
  • Hefbed

    Keuken

  • Middenkeuken

    Sanitair

  • Midden-opstelling

    Zit

  • L-zit

Slaapplaatsen

Er zijn in totaal 4 Slaapplaatsen verdeeld over 3 bedden.

    1-persoonsbed

  • 80 cm x 197 cm
  • 78 cm x 190 cm

    2-persoonsbed

  • 140 cm x 195 cm

Garanties

BOVAG Garantie

Deze camper is voorzien van BOVAG garantie

Aantal maanden12

Contactgegevens

CCR Lemmer B.V.
Lemsterpad 50
8531 AA Lemmer